Musiałam wydrukować ważny projekt na zajęcia i najlepsza okazała się drukarnia internetowa

Jestem studentką architektury. Jest to bardzo ciężki kierunek, który wymaga sporej determinacji. Jednak to od zawsze było moim marzeniem. Postanowiłem je spełnić. Pewnego dnia mieliśmy bardzo ważnego gościa na zajęciach.

W drukarni można wdrukować i ulotki i projekt.

drukowane ulotkiPewien profesor przyjechał do nas z Warszawy. Był to światowej słaby architekt. Jego projekty były bardzo popularne i bili się o nie nawet zagraniczni inwestorzy. W swojej wypowiedzi zachęcił nas do większego starania się. Taka motywacja bardzo mi się przydała. W następnym tygodniu nasz wykładowca kazał nam stworzyć wizualizację wymarzonej łazienki. Bardzo się w to zaangażowałam. Postanowiła tym razem dać z siebie dosłownie wszystko. Siedziałam nad tym wiele godzin. Każdy mój pomysł był zbyt banalny albo przekombinowany. Ja chciałam wykreować coś autorskiego i w dobrym stylu. Ostatecznie moja koleżanka, która wynajmowała ze mną mieszkanie udzieliła mi kilku dobrych wskazówek. Była ona o kilka lat starsza i studiowała podobny kierunek. Jej rady bardzo mi pomogły. Po ukończeniu swojego projektu musiałam go wydrukować na twardym papierze w dużym formacie. W tym celu zaczęłam szukać odpowiedniego miejsca. Jedna firma miała w swoim zakresie tylko tanie plakaty oraz wydruk w czerni. Mi zależało na uzyskaniu idealnego efektu, jaki był w programie do wizualizacji gdzie można zrobić nawet tanie ulotki. Na szczęście koleżanka z roku poradziła mi inne rozwiązanie.

Ciekawą alternatywą miała okazać się drukarnia internetowa. Po przeczytaniu oferty stwierdziłam, że jest naprawdę korzystnie. Drukowali nawet tanie ulotki.