Poszukiwania wymarzonej pracy i projektowanie logo

Od bardzo długiego czasu szukałem pracy. Ukończyłem studia i musiałem rozpocząć życie zawodowe. Zależało mi na porządnej umowie oraz dobrych warunkach. Bardzo się starałem aby znaleźć coś odpowiedniego.

Poznańskie logo było nowe

logoZłożyłem swoją aplikację do bardzo wielu placówek. Po licznych rozmowach kwalifikacyjnych duża agencja reklamowa z Poznania zaprosiła mnie na dzień próbny. Na początku bardzo się stresowałem jednak dałem radę. Mój szef stwierdził, że właśnie kogoś takiego potrzebują i chce ze mną podpisać umowę. Tego dnia byłem bardzo szczęśliwy. W końcu moja długo letnia nauka miała przynieść mi korzyści. Cała rodzina mi gratulowała. To był mój prawdziwy sukces. Moim obowiązkiem była grafika 3d, która stanowiła podstawę w naszej branży. Na początku było mi trochę ciężko, ponieważ nigdy wcześniej nie spędzałem aż tylu godzin przy komputerze. Pierwsze dni były prawdziwą udręką. Pamiętam, że strasznie bolała mnie głowa. Po tygodniu mój organizm się przyzwyczaił i wszystko wróciło do normalności. Organizowałem również liczne konkursy dla innych pracowników. Raz kazałem im przygotować nowe logo poznań. Nagrodą były cztery dni płatnego urlopu oraz wczasy nad morzem. Każdy wziął się do pracy. Wtedy wygrał pewien pracownik z innego działu. Jego kreatywność była bardzo duża. Nie mogłem inaczej ocenić tych zmagać. Ostatecznie pomysł na takie konkursy wszystkim się spodobały. Robiliśmy także sklepy internetowe dla naszych klientów. To było główne zadanie dla naszych informatyków. Następnie dawali to grafikom. Oni dopieszczali wszystkie szczegóły estetyczne i witryna mogła przejść w ręce zniecierpliwionego klienta.

Nasze strony www były naprawdę godnej uwagi jakości. Nie znałem drugiego takiego miejsca, które tak bardzo dbałoby o swoje zlecenia. Ja poświęcałem się dla tej placówki kompletnie. Zawsze musiałem rozwiązywać różne problemy.